کارگزاری بانک مسکن، بزرگترین خریدار محصولات کشاورزی بورس کالا در سال ۹۹

کارگزاری بانک مسکن، بزرگترین کارگزار خریدار محصولات کشاورزی و سومین کارگزار خریدار بازار فرعی بورس کالا در سال ۹۹ لقب گرفت

به گزارش روابط عمومی گروه مالی بانک مسکن به نقل از روابط عمومی کارگزاری بانک مسکن، آمار حجم و ارزش معاملات کارگزاران فعال بورس کالا طی سال گذشته در تالارهای صنعتی و معدنی، پتروشیمی و فرآورده‌های نفتی، کشاورزی و بازار فرعی، بررسی و برترین‌ها معرفی شدند که کارگزاری بانک مسکن در تابلوی معاملات تالار محصولات کشاورزی و همچنین بازار فرعی بورس کالا، خوش درخشید.
براساس این گزارش، سال گذشته در تابلوی معاملات تالار محصولات کشاورزی بورس کالا ۶۸۴ تن محصول به فروش رسید گه کارگزاری بانک مسکن در میان کارگزاران خریدار نسبت به سایر رقبا پیشتاز بود و با خرید ۶۶۶ تن کالا به ارزش ۲.۴۹۱ میلیارد تومان و کسب سهم ۷۶ درصدی از ارزش کل معاملات، عنوان نخست را در این بخش بدست آورد.
همچنین در سال گذشته در بازار فرعی بورس کالا ۱۲۳ هزار تن کالا مورد معامله قرار گرفت که کارگزاری بانک مسکن با کسب سهم ۸ درصدی از ارزش معاملات در جایگاه سوم ایستاد.
گفتنی است شرکت کارگزاری بانک مسکن یکی از شرکت‌های تابعه گروه مالی بانک مسکن می‌باشد که در بازار سرمایه کشور، به ارائه انواع خدمات کارگزاری می‌پردازد.

باشگاه مخاطبان