دو شرکت مهندسی ساختمان و تأسیسات راه آهن (بالاست) و تأمین سرمایه بانک مسکن در ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی حضور یافتند.
دومین طرح صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان کشور با حضور مدیرعامل بانک مسکن و جمعی از مسئولان استان مرکزی روز چهارشنبه در شهرک الهیه اراک به بهره برداری رسید.
پروژه مجتمع مسکونی نارون اراک به عنوان اولین صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان در بورس با حضور مسئولان پس از ۱۸ ماه دوره ی ساخت در زمان مقرر و با هزینه پیش بینی شده افتتاح شد.
شرکت تامین سرمایه بانک مسکن اولین اوراق تامین مالی شرکتی در سال جاری را به تازگی منتشر کرده و تمام این اوراق در زمان عرضه به فروش رفته است.
دکترفاضلیان در مصاحبه با هفته نامه بازار امروز برنامه‌های تأمین سرمایه بانک مسکن را تشریح کرد.
به‌دنبال برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت بالاست که روز گذشته برگزار شد، اعضا با افزایش ۵/ ۸۷ درصدی سرمایه شرکت موافقت کردند.
شرکت پارس مسکن سامان از شرکت های زیرمجموعه گروه سرمایه گذاری مسکن آماده ارائه خدمات مشاوره ای بازار مسکن اعم ساخت و ساز و خرید به تمام مشتریان است. به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، گروه سرمایه گذاری مسکن به عنوان یک هلدینگ انبوه سازی کشور، در قالب توسعه گر جهت ورود به عرصه سرمایه گذاری در سراسر کشور پروژه های بسیاری را توسط شرکت های تابعه خود اجرا کرده است.