جلسه هم‌اندیشی مدیران روابط عمومی شرکت‌های تابعه گروه مالی بانک مسکن به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد.
مدیرعامل گروه مالی بانک مسکن، اعضای شورای راهبری مرکز نوآوری و شکوفایی گروه مالی بانک مسکن را معرفی کرد.
دکتر سعید شیرزادی، مدیرعامل گروه مالی بانک مسکن گفت: "ثمسکن" یکی از نمادهای مهم انبوه‌سازی کشور به شمار می‌رود.
مراسم سی و سومین سالروز تاسیس شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، با حضور مدیران ارشد بانک مسکن، برگزار شد.
مدیرسرمایه‌گذاری گروه مالی بانک مسکن،خبردادکه ارزش پرتفوی گروه مالی بانک مسکن درفروردین ماه سالجاری از مرز 10 هزار میلیارد تومان عبور کرد و به عدد 10.5 همت رسید.
مدیرعامل گروه مالی بانک مسکن به مناسبت آغاز سال جدید پیام صادر کرد.
مجمع عمومی عادی سالیانه گروه مالی بانک مسکن مطابق با تشریفات قانونی و با حضور صد در درصد سهامداران و نماینده حسابرس مستقل و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد.
مجمع عمومی عادی سالیانه گروه مالی بانک مسکن منتهی به 1401/09/30 برگزار شد
15 درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب با نماد (ثجنوب) و میانگین قیمت هر سهم 10.377 ریال در بازار دوم فرابورس ایران عرضه شد.
محمدرضا جواهری تفتی به عنوان مدیرعامل و نایب رییس هیئت مدیره شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن منصوب شد.
مدیر عامل گروه مالی بانک مسکن، در حاشیه جلسه پرسش و پاسخ قبل از عرضه اولیه شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب گفت: شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن با 12 شرکت ساختمانی تابعه در 28 استان کشور حضور فعال داشته و عمده رسالت آن ساخت پروژه‌های مسکونی میان درآمدی است.
با حضور سرپرست بانک مسکن تفاهم نامه همکاری گروه مالی بانک مسکن و دانشگاه صنعتی شریف امضاء شد.
تفاهم‌نامه همکاری بین گروه مالی بانک مسکن و دانشگاه صنعتی شریف با حمایت بانک مسکن به امضا رسید.
مدیر عامل شرکت گروه مالی بانک مسکن، با اشاره به اهمیت و جایگاه شرکت کارگزاری بانک مسکن، اظهارکرد: با توجه به پتانسیل بالای کارگزاری بانک مسکن و حضور سرمایه انسانی قوی، رشد جایگاه این شرکت، امری ضروری است.
محمدرضا رحیمی"، متولد سال 1365 است ، وی دانش آموخته رشته مدیریت بانکی در مقطع کاردانی و مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد است. رحیمی فعالیت خود در حوزه بانک را از سال 1382 آغاز کرده و هم اکنون رئیس هیات مدیره شرکت واسپاری آباد مسکن است. درکارنامه کاری او، سمت‌هایی همچون، مدیریت معاونت مالی، معاونت پشتیبانی، مدیر منابع انسانی، مدیر بازرگانی، عضو هیأت مدیره و ریاست هیأت مدیره و همچنین ریاست کمیته های حسابرسی، کمیته ریسک و کمیسیون معاملات هم به چشم می خورد. علاقه مندی اصلی وی بیشتر در حوزه مالی و سرمایه گذاری است . با این تعاریف، با مدیرعامل شرکت واسپاری آباد مسکن درباره لیزینگ مسکن و فرصت‌های سرمایه گذاری در نمایشگاه کیش اینوکس به گفتگو نشستیم که از نظر می‌گذرد:
شرکت خدمات ارزی و صرافی بانک مسکن، یکی از صرافی‌های بزرگ کشور است که در زمینه خرید و فروش وجوه ارزی فعالیت می‌کند. با توجه به برگزاری نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی در جزیره کیش، شرکت خدمات ارزی و صرافی بانک مسکن جهت ارتباط گیری با مشتریان حقوقی و دیگر شرکت‌های صرافی در این نمایشگاه به همراه گروه مالی بانک مسکن حضور داشت. به این بهانه با مسعود قنبری رییس هیات مدیره این شرکت به گفت و گو نشستیم.
مراسم معارفه سرپرست بانک مسکن با حضور معاون امور بانکی‌، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.
مدیرعامل گروه مالی بانک مسکن به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس پیامی صادر کرد.
جلسه ارزیابی عملکرد 6 ماهه شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن برای دوره مالی منتهی به 1401/03/31 برگزار شد.
تفاهم‌ نامه همکاری بین گروه مالی بانک مسکن و معاونت اقتصادی شهرداری مشهد به ارزش 100 هزار میلیارد ریال به امضاء رسید.