برگزاری نشست کارآفرینی با موضوع مدیریت جامع حمل و نقل کانتینری

شرکت کارآفرینی بانک مسکن دومین نشست هم اندیشی و معرفی فرصت های کارآفرینی برای استارت آپ ها را برگزار می کند. موضوع این نشست مدیریت جامع حمل و نقل کانتینری می باشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه مالی بانک مسکن، در این نشست که با سخنرانی مهندس مهدی صفری مقدم، مدیرکل دفتر برنامه ریزی جامع لجستیک و حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی برگزار می شود، به موضوعات اصلی پیرامون مدیریت حمل و نقل کانتینری پرداخته خواهد شد.

تعادل در عرضه و تقاضای حمل و نقل کانتینری، استفاده از فناوری اطلاعات در ردیابی و شناسایی کانتینرها و اتصال سامانه های اطلاعاتی سازمان ها در فرآیند مدیریت کانتینر از محورهای اصلی این هم اندیشی است.

در این نشست همچنین به نمونه های موفق سیستم های مدیریت کانتینری پرداخته می شود. همچنین پنل تخصصی با موضوع نقش استارت آپ ها در مدیریت جامع حمل و نقل کانتینری برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، حضور در این هم اندیشی که روز سه شنبه مورخ 21 آذر 1396 از ساعت ۱۵ تا ۱۸ برگزار می شود، برای عموم علاقمندان آزاد و رایگان است.

این نشست که با همکاری مشترک میان گروه مالی بانک مسکن و معاونت حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی طراحی شده است، در محل ساختمان شرکت کارآفرینی بانک مسکن واقع در خیابان ۳۰ متری جی، نبش خیابان زمانی برگزار می شود.

نخستین نشست شرکت کارآفرینی بانک مسکن با موضوع بازآفرینی شهری پایدار برگزار شده است.

لازم به ذکر است شرکت کارآفرینی بانک مسکن از شرکت های تازه تأسیس می باشد که مأموریت اصلی آن ایجاد فرصت های کارآفرینی و تسهیل کار استارت آپ ها در حوزه شهرسازی و حمل و نقل می باشد و بستر مناسبی را برای صاحبان ایده و اندیشه در این حوزه آماده نموده است.

براي ثبت نام در اين رويداد از لينك زير استفاده نماييد:

https://evnd.co/SVJrQprint
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مالی بانک مسکن می باشد. info@bmfgroup.ir