کسب جایزه تقدیرنامه دو ستاره توسط شرکت تأمین نیروی انسانی و خدمات پشتیبانی بانک مسکن

شرکت تأمین نیروی انسانی و خدمات پشتیبانی بانک مسکن موفق به اخذ جایزه "تقدیرنامه دو ستاره" در نهمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه مالی بانک مسکن و به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، در نهمین دوره مراسم جایزه تعالی منابع انسانی که همزمان با سیزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی با محوریت (جانشین پروری و استعداد یابی) در سالن همایش های بین المللی رازی برگزار شد، شرکت تأمین نیروی انسانی و خدمات پشتیبانی بانک مسکن موفق به اخذ جایزه "تقدیرنامه دو ستاره" شد.

بر اساس این گزارش شرکت تأمین نیروی انسانی و خدمات پشتیبانی بانک مسکن طی انجام فرآیندهای ارزیابی جایزه تعالی منابع انسانی و رسیدگی در کمیته علمی و داوری جایزه ، حائز شرایط دریافت "جایزه تقدیرنامه 2ستاره" شد که جایزه و تندیس مربوطه توسط مقامات ارشد کشوری حاضر در کنفرانس به نریمان جهانبخش مدیرعامل شرکت اعطا شد.

جهانبخش در گفتگو با پایگاه خبری بانک-هیبنا، عنوان کرد: در اجرای برنامه های نقشه راه شرکت و با توجه به اینکه وظیفه اصلی شرکت تأمین نیروی انسانی مورد نیاز بانک و شرکت های تابعه در بخش های خدماتی می باشد، به منظور توانمند سازی و تعالی منابع انسانی جهت کارایی موثر آنان در انجام وظایف محوله، دنبال روش ها و مدل های استانداردی بودیم که شرکت بتواند خود را با شاخص ها و معیارهای اثربخش مدل تطبیق و مقایسه نماید و متعاقب آن نکات قوت و قابل بهبود خود را در این بخش شناسایی کند و با تنظیم برنامه جهت تقویت و بهبود آن ها بتواند در ارتقاء فعالیت های خود گام های اساسی بردارد.

وی همچنین افزود: در این راستا با "مدل تعالی منابع انسانی" که توسط انجمن مدیریت منابع انسانی ایران طراحی شده بود آشنا شدیم و به دلیل ارزش های محوری حاکم بر آن و بخش های اصلی و کاربردی آن در زمینه راهبردها، فرآیندها و نتایج و ... این مدل را در شرکت به منظور تحقق اهداف مورد نظر به کار گرفتیم. با توجه به سابقه موضوع و نظر به اینکه سازمان ها و مؤسسات و شرکت های معتبر کشور نیز از این مدل برای تعالی و ارتقای منابع انسانی خود بهره گرفته بودند بر اساس توصیه مشاورین بانک و شرکت تأمین نیروی انسانی در سال 1395 در این پروسه شرکت کردیم که در همان سال موفق به اخذ "گواهینامه تعالی منابع انسانی" شدیم .

جهانبخش در ادامه اظهار کرد: در تداوم تعالی و ارتقای منابع انسانی و با توجه به بازخورد گزارش ارزیابان انجمن در سال قبل نسبت به تعریف پروژه های بهبود و اجرای آن در سال جاری اقدامات لازم انجام شد و با حمایت و هدایت رحمتیان مشاور مدیرعامل بانک مسکن در امور منابع انسانی و همچنین با رهنمودهای یبلویی مشاور پروژه، این شرکت توانست بعد از طی روال اداری و تهیه و ارائه اظهارنامه و متعاقباً حضور ارزیابان انجمن در شرکت و بررسی مستندات و شواهد موضوعی به این توفیق (کسب جایزه تقدیرنامه دو ستاره) نائل شود.

مدیرعامل شرکت تأمین نیروی انسانی و خدمات پشتیبانی بانک مسکن، ضمن تبریک این رویداد مهم در حوزه منابع انسانی به مدیران ارشد و گروه مالی بانک و همچنین کارکنان پر تلاش این شرکت، اظهار امیدواری کرد که این روند تعالی منابع انسانی در سال های آینده تا نیل به اهداف عالیه همچنان تداوم داشته باشد و شرکت همچنان بتواند به عنوان مجموعه اثر بخش در زنجیره انواع خدمات بانک مسکن بیش از پیش نقش مؤثرتری را ایفا نموده و موجبات رضایت ذی نفعان را از هر نظر فراهم سازد.

گفتنی ست شرکت تأمین نیروی انسانی و خدمات پشتیبانی بانک مسکن از شرکت های تابعه مدیریتی گروه مالی بانک مسکن می باشد که راهبری آن به وکالت از طرف بانک مسکن به گروه مالی بانک سپرده شده است.

print
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مالی بانک مسکن می باشد. info@bmfgroup.ir