برگزاري نشست هم‌انديشي و معرفي فرصت‌هاي كارآفريني براي استارتاپ‌ها، توسط شركت كارآفريني بانك مسكن

نخستين نشست علمي، شركت‌هاي كارآفريني بانك مسكن عصر ديروز سه شنبه، 23 آبان ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل گروه مالي بانك مسكن، اين نشست با محوريت بازآفريني شهري و معرفي سند ملي تدوين شده در اين زمينه و هم‌چنين معرفي فرصت‌هاي كارآفريني در قالب استارتاپ‌ها، در مركز توسعه كارآفريني بانك مسكن برگزار شد.

در ابتداي برنامه دكتر ياري، مدير عامل شركت كارآفريني بانك مسكن، با خوشامدگويي و ضمن ابراز خرسندي از برگزاري نخستين نشست در اين مركز، براي توسعه فعاليت‌هاي اين مركز در ادامه، ابراز اميداوري كرد.

در ادامه، مهندس مهرناز عطاران ، به تشريح و معرفي سند ملي بازآفريني شهري پرداخت كه بر مبناي 4 موضوع، محدوده‌هاي تاريخي، بافت‌هاي فرسوده، سكونتگاه‌هاي غير رسمي و بافت‌هاي غير روستايي ادغام شده،‌ استوار است و سه رويكرد جريان‌سازي، نهادينه‌سازي و شبكه‌سازي را دنبال مي‌كند.

اين گزارش مي‌افزايد، هم‌چنين مهندس سينا مختاري ، با تمركز بر موضوع شهر هوشمند، در قالب 7 موضوع اصلي پاركينگ، انرژي، برنامه‌ريزي شهري داده محور، حمل و نقل هوشمند، حس‌گرهاي محيطي، مديريت بحران و مديريت زباله، به معرفي استارتاپ‌هاي موفق جهاني در اين زمينه پرداخت كه به عنوان الگو و عامل انگيزشي براي كارآفرينان اين حوزه مي‌باشند.

شركت كارآفريني بانك مسكن از شركت‌هاي تابعه گروه مالي بانك مسكن مي‌باشد كه در سال جاري و در قالب مركز توسعه كارآفريني بانك مسكن، با تمركز با توسعه كارآفريني با محورهاي تخصصي تعريف شده مرتبط با رسالت و زمينه فعاليت بانك مسكن و گروه مالي اين بانك، فعاليت خود را آغاز نموده است.

گروه مالي بانك مسكن به عنوان هلدينگ تخصصي بانك مسكن، مديريت شركت‌هاي تابعه بانك مسكن را به عهده دارد و در زمينه خدمات مالي‌ و بازار ساخت و ساز به ارائه خدمات مي‌پردازد.

در بخش پایانی این رویداد، جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد.




print




کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مالی بانک مسکن می باشد. info@bmfgroup.ir