انتشار صورتهای مالی شش ماهه صندوق زمین و ساختمان نگین شهر ری

گزارش حسابرس مستقل صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان نگین شهرری توسط حسابرس صندوق به مجمع اعلام شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه مالی بانک مسکن و به نقل از پایگاه اینترنتی صندوق زمین و ساختمان نگین شهر ری، صورت‌های مالی صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان نگین شهرری شامل ترازنامه به تاریخ 31 شهریور 96 و صورت‌های سود و زیان و جریان وجوه نقد برای دوره‌ مالی شش ماهه منتهی به نیمه نخست امسال حسابرسی و منشتر شد..

بر اساس نتایج حسابرسی به عمل آمده، صورت‌های مالی صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان نگین شهرری در تاریخ 31 شهریور 1396 و عملکرد مالی و جریان‌های نقدی آن برای دوره 6 ماهه نخست سال جاری از تمام جنبه‌های با اهمیت طبق استانداردهای حسابداری، به نحو مطلوب گزارش داده شده است.
این گزارش حاکی از آن است که با توجه به بررسی‌های انجام شده، حسابرس این صندوق، به مواردی که حاکی از وجود ایراد و اشکال با اهمیت در محاسبات باشد مواجه نشده است.
همچنین در اجرای مفاد بند 2 ماده 41 اساسنامه، گزارش فعالیت مدیر صندوق درباره وضعیت و عملکرد صندوق برای دوره مالی مورد گزارش صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان نگین شهرری که به منظور ارائه به مجمع تنظیم شده، مورد رسیدگی موسسه حسابرسی قرار گرفته است. در حدود رسیدگی‌های انجام شده توسط این موسسه، به استثناء موارد مندرج در گزارش حسابرسی مستقل، به موارد دیگری حاکی از مغایرت اطلاعات مواجه نشده است.
بر اساس این گزارش، صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان نگین شهرری، این صندوق نزد سازمان بورس اوراق بهادار به ثبت رسیده است و مجوز فعالیت خود را در تاریخ یکم اسفند ماه 95 از این سازمان گرفته است.
این صندوق از انواع صندوق‌های قابل معامله در بورس است که واحدهای سرمایه گذاری آن با نماد «نگین» در بورس تهران معامله می‌شود. مدت فعالیت صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان به شرح ماده 5 اساسنامه تا پایان تصفیه صندوق است.

print
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مالی بانک مسکن می باشد. info@bmfgroup.ir