برگزاری هفدهمین همایش سیاست های توسعه مسکن

هفدهمین همایش سیاست های توسعه مسکن، سه شنبه این هفته به مدت دو روز در تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه مالی بانک مسکن و به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن، این همایش به همت وزارت راه و شهرسازی و همکاری بانک مسکن توسط معاونت مسکن و ساختمان این وزارتخانه در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار خواهد شد.

صاحب نظران بخش مسکن و اساتید حوزه های اقتصاد مسکن، شهرسازی، نظام تامین مالی و همچنین نوسازی بافت فرسوده قرار است با سخنرانی و برگزاری پانل های تخصصی، راهکارهای برون رفت از مشکلات بخش مسکن و ساختمان در این حوزه ها را به مدیران و مسئولان دولتی و البته شهرداری تهران معرفی کنند.

بر اساس این گزارش، همایش سیاست های توسعه مسکن در 6 محور شامل «تأمین مالی مسکن، مسکن اقشار کم درآمد، بافت های ناکارآمد شهری، سیاست زمین و اقتصاد شهر، بازار مسکن و همچنین اسکان بشر» برگزار میشود.

در محور اول که به تأمین مالی مسکن مربوط است، یک پانل از ساعت 10:30 صبح روز سه شنبه هفته جاری به ریاست مدیر عامل بانک مسکن با موضوع بررسی ابزارهای نوین تأمین مالی مسکن برگزار خواهد شد که 8 کارشناس و صاحب نظر نیز اعضای این پانل را تشکیل خواهند داد.

بانک مسکن ابتدای امسال موفق شد نقشه بانک مسکن 1400 را در چارچوب اهداف تعریف شده برای ارتقاء نظام تامین مالی مسکن و کمک بیشتر به این بخش، تدوین و منتشر کند.

همایش پیش رو،‌ فرصتی خواهد بود برای تبادل نظر درباره ابعاد کمی و کیفی این نقشه تا امکان اجرای هر چه بهتر آن در افق پیش رو بوجود بیاید.

print
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مالی بانک مسکن می باشد. info@bmfgroup.ir