برگزاری نخستین همایش تخصصی تأمین مالی شرکت های حمل و نقل ریلی

نخستین همایش تخصصی تأمین مالی شرکت های حمل و نقل ریلی به همت و میزبانی شرکت تأمین سرمایه بانک مسکن برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه مالی بانک مسکن، این همایش ساعت 11 صبح روز یکشنبه آغاز شد. هدف از برگزاری همایش، معرفی و آشنایی با خدمات جدید شرکت تأمین سرمایه بانک مسکن در حوزه تأمین مالی حمل و نقل ریلی بوده است. گفتنی ست با توجه به تغییر اساسنامه شرکت تأمین سرمایه بانک مسکن، این شرکت در حوزه یاد شده نیز میتواند فعالیت و خدمات خود را ارائه نماید.

در ابتدای همایش پس از خیر مقدم توسط دکتر فاضلیان مدیرعامل شرکت تأمین سرمایه بانک مسکن به مدیران شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، مدیران شرکت های حمل و نقل ریلی و اعضای هیأت مدیره و مدیران ارشد بانک مسکن، مهندس رحیمی انارکی عضو هیأت مدیره بانک مسکن اولین سخنران این برنامه بود. وی در خصوص اهمیت روش های نوین در تأمین مالی و خدمات جدید در حوزه حمل و نقل ریلی سخنرانی نمود.

سپس دکترفاضلیان مدیرعامل شرکت تأمین سرمایه بانک مسکن به ایراد سخنرانی پرداخت که پس از معرفی شرکت تأمین سرمایه بانک مسکن در خصوص انواع روش های تأمین مالی بازار پول و سرمایه به تشريح مزایای تأمین مالی بازار سرمایه، اهداف تأمین مالی ریلی، ارکان انتشار اوراق تأمین مالی، انواع اوراق در تأمین مالی و مراحل تأمین مالی از طریق بازار سرمایه پرداخت.

پس از آن دکتر دلسوز مدیر تأمین مالی و خدمات مشاوره ای شرکت تأمین سرمایه بانک مسکن نمونه ای از تأمین مالی یک شرکت حمل و نقل ریلی از طریق اوراق تأمین مالی در بازار سرمایه را برای حضار ارائه نمود.

آخرین سخنران برنامه دکتر بیرانوند معاون برنامه ريزي و اقتصاد حمل و نقل شرکت راه آهن جمهوري اسلامي ايران بود. وی ضمن تشکر از شرکت تأمین سرمایه بانک مسکن، موقعیت پیش آمده را فرصتی مهم برای شرکت های ریلی دانست تا اهداف خود را پیش برده و مشکلات مالي خود را از این طریق حل نمایند و به کار و تولید خود رونق بخشند. بیرانوند با ابرازامیدواری نسبت به این فرصت از شرکت های ریلی خواست قدر این فرصت و موقعیت جدید را بدانند. 
print
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مالی بانک مسکن می باشد. info@bmfgroup.ir