برگزاري مجمع عمومي عادي سالانه گروه مالي بانك مسكن


مجمع عمومي عادي سالانه گروه مالي بانك مسكن برگزار شد

به گزارش روابط عمومي وامور بين الملل گروه مالي بانك مسكن، اين مجمع در تاريخ 1395/12/28 در محل اداره مركزي بانك مسكن و با حضور هيأت مديره بانك و گروه مالي و اعلام حضور صد در صد سهامداران برگزار شد.

مجمع عمومي عادي سالانه گروه مالي بانك مسكن برگزار شد

در اين مجمع ابتدا گزارش عملكرد گروه مالي در قالب فعاليتهاي شركت مادر و شركتهاي تابعه توسط مدير عامل گروه مالي تشريح شد. مصطفي ازگلي،‌مدير عامل گروه مالي در اين جلسه، با تأكيد بر محورهاي امور راهبردي، بازار سرمايه، عملكرد مالي و فعاليتهاي شركتهاي تابعه و وابسته، كارنامه سال 1395 گروه مالي بانك مسكن را در حضور هيأت مديره گروه و بانك ارائه نمود.

در ادامه، گزارش حسابرس قانوني قرائت و كليه تشريفات مربوط به بحثهاي حسابرسي نيز انجام شد.

بنابر اين گزارش، در پايان اين مجمع اعضاي هيأت مديره بانك آقايان آقا ملايي، رحيمي اناركي و بلگوري از تلاشها و مديريت بهينه گروه مالي توسط هيأت مديره اين گروه قدرداني نمودند و دكتر بت شكن مدير عامل بانك مسكن نيز، ضمن تقدير از عملكرد شايسته هيأت مديره گروه مالي بانك مسكن، در ساماندهي شركت مادر و شركتهاي تابعه، دستيابي به بازدهي بالاتر از بازار در بخش سرمايه گذاري را به عنوان برترين دستاوردهاي اين دوره از مديريت در گروه مالي بانك مسكن دانست و تداوم اين شيوه مديريتي را براي دستيابي بيش از پيش به اهداف راهبردي گروه در سال پيش رو را ضروري برشمرد. 

print
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مالی بانک مسکن می باشد. info@bmfgroup.ir