تشریح عملکرد شرکت عمراني مسكن گستر


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه مالی بانک مسکن و به نقل از روابط عمومی بانک مسکن مدیرعامل شرکت عمراني مسکن گستر از احداث و تحویل ۳۳ ساختمان متعلق به بانک مسکن تا پایان نیمه نخست سال جاري در سراسر کشور خبر داد.

سید امیرحسین رضوی، با اشاره به اینکه شرکت عمراني مسكن گستر ذیل گروه مالی بانک مسکن، يكي از متولیان اجرای پروژه های سرمایه ای بانک مسکن است، گفت: علاوه بر اجرای پروژه های ساختمانی شعب و دیگر ابنیه بانک مسکن، مسئولیت اجرای پروژه های سرمایه گذاری و مشارکتی نیز بر عهده این مجموعه قرار دارد.

وی با بیان اینکه شرکت مذکور تاکنون موفق به عقد قرارداد ساخت ۳۴ ساختمان شعبه بانک، مدیریت شعب و دیگر ساختمان های متعلق به بانک مسکن در کشور شده است که زیربنای مجموع آن ها بيش از 76 هزار متر مربع است، افزود: از این تعداد ۳۳ مورد به بهره‌برداري رسیده و تحویل شده است.

رضوی از اجرای یک پروژه مسکونی مشترک با صندوق زمین و ساختمان نیز خبرداد و اظهار کرد: این پروژه با نام «نسیم» در قالب قرارداد سرمایه گذاری مشترک با صندوق زمین و ساختمان با زیربنای تقریبی بيش از  ۱۵ هزار مربع توسط شرکت عمراني مسكن گستر اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت عمراني مسكن گستر با بیان این که بخشی از فعالیت های این شرکت در قالب قراردادهای مدیریت پیمان صورت می گیرد، گفت: در قالب قراردادهای مدیریت پیمان نیز این شرکت موفق شده در مجموع معادل بيش از ۳۴ هزار زیربنا در قالب بيش از 100 واحد مسکونی، دو باب مدرسه در ملارد به نام های «شهدای بانک مسکن» و «امام حسن مجتبی (ع)» و یک ساختمان اداری در سعادت آباد را به سرانجام برساند که تمامی آن ها به گروه مالی بانک مسکن تعلق دارد.

print
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مالی بانک مسکن می باشد. info@bmfgroup.ir