بازدید مدیرعامل و رئیس هیئت‌ مدیره گروه مالی بانک مسکن از بزرگ‌ترین پروژه اقدام ملی مسکن

مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره گروه مالی بانک مسکن با حضور در شهر جدید اندیشه، از پروژه «مرکز شهر» اندیشه، بزرگ‌ترین پروژه اقدام ملی مسکن در کشور دیدن کردند.

به گزارش روابط عمومی گروه مالی بانک مسکن، دکتر‌ «محمدرضا جواهری‌ تفتی» مدیرعامل گروه مالی بانک مسکن در رأس هیئتی متشکل از دکتر «جواد ‌جوان‌ مجیدی» رئیس هیئت‌ مدیره و مدیر فنی مهندسی گروه مالی بانک مسکن با همراهی «یاسر امامی» مدیرعامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب‌ و کار، سرپرست معاونت فناوری و مدیریت ساخت و سرپرست شرکت پارس مسکن، روز چهارشنبه، ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ با حضور در شهر جدید اندیشه، از پروژه‌های شرکت سرمایه‌گذاری مسکن تهران در این شهر بازدید کردند.
مهندس شاه‌حیدری، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن تهران در این بازدید ضمن معرفی پروژه مرکز شهر اندیشه گفت: این پروژه، بزرگ‌ترین پروژه طرح اقدام ملی مسکن در کشور است که در زمینی به مساحت ۴۰ هکتار در قالب هشت قطعه در ۴۲ بلوک ۵ طبقه به تعداد یک هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی و تجاری جمعاً به مساحت ۲۰۰ هزار مترمربع فضای مسکونی و تجاری در حال ساخت می‌باشد. وی در خصوص پیشرفت عملیات اجرایی پروژه اذعان کرد: خوشبختانه طبق برنامه پیش‌بینی شده اجرایی، با وجود مشکلات ناشی از شیوع بیماری کرونا و نوسانات قیمت، قطعات مختلف از ۱۰ درصد تا ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند و به طور متوسط در کل پروژه حدود ۳۵ درصد پیشرفت حاصل شده است. مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران ابراز امیدواری کرد که با تمهیدات اتخاذ شده روند ساخت‌وساز بر اساس برنامه ادامه یافته و به انجام رسد.
دکتر جواهری در این بازدید ضمن تاکید بر کیفیت ساخت این پروژه، رعایت زمانبندی و تحویل به‌موقع واحدهای مسکونی را با اهمیت ذکر کرد، وی یکی از مشکلات پروژه‌های مشابه را تأخیر در تکمیل و تحویل واحدهای مسکونی دانست. دکتر جواهری با ذکر این نکته که برند بانک مسکن و گروه مالی بسیار خوشنام در حوزه‌ی سرمایه‌گذاری است، حفظ و بهبود این نام و برند را از اهداف گروه مالی بانک مسکن برشمرد.
گفتنی است؛ بازدید از پروژه مجتمع مسکونی بنفشه ۲ و مرکز نوآوری و فن‌آوری گروه سرمایه‌گذاری مسکن واقع در سایت پروژه بنفشه ۲، بخش دیگری از برنامه بازدید دکتر جواهری و همراهان بود.

گالری عکس

:لیست آلبوم ها

اخبار مرتبط


باشگاه مخاطبان