صندوق های زمین و ساختمان به عنوان محصول مشترک بانک مسکن و بازار سرمایه، تحت تاثیر استقبال سرمایه گذاران و رونق فعالیت های ساختمانی، به مراحل بازدهی نهایی نزدیک شدند.
شرکت تامین سرمایه بانک مسکن به عنوان تأمین سرمایه تخصصی ایران در صنعت مسکن، شهرسازی و حمل و نقل، اوراق اجاره شرکت مهندسی و ساختمانی صبا نفت را به مبلغ 920 میلیارد ریال منتشر می نماید.
ورود به نوسازی بافت های ناکارآمد شهری از سیاست های مهم و اصلی بانک مسکن در سال جاری است که گروه سرمایه گذاری مسکن از شرکت های تابعه گروه مالی بانک مسکن به عنوان سرمایه گذار برخی از پروژه های محوری ورود کرده است.
نظام مالی و سرمایه کشور باید به سمت جذب سرمایه گذار برای توسعه بازار سرمایه و ایجاد رونق در صنایع داخلی حرکت کند. تامین مالی ارزان و قابل اتکا در هر زمان با شرایط قابل قبول برای تولیدکننده کالای ایرانی می تواند باعث توانمند سازی تولید کننده برای تولید کالای درخورشان و منزلت ملت ایران و همچنین ایجاد ظرفیت رقابت در بازارهای بین المللی شود.
وزیر راه و شهرسازی با حضور در مجتمع پردیس فرمانیه بانک مسکن، از طرح های برتر معماری برای پروژه بازآفرینی شهری تبریز بازدید کرد.
معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل شرکت راه آهن با تشریح همکاری های صورت گرفته میان وزارت راه و شهرسازی و شرکت تأمین سرمایه بانک مسکن، از تامین مالی ۱۰ طرح به ارزش ۸۰۰ میلیارد تومان توسط این شرکت خبر داد.
مدیر عامل کارگزاری بانک مسکن عوامل موثر در بازار سرمایه را ارزیابی و ابزارها و سیاست های جدید کارگزاری این بانک را برای حضور فعال در این بازار تشریح کرد.
در نشست مشترک مدیران اعتباری بانک مسکن وگروه سرمایه گذاری مسکن، دریافت تسهیلات مشارکت مدنی جهت پروژه‌های واجد شرایط بررسی شد.
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت فناوری اطلاعات ناواکو برای بررسی عملکرد شرکت در سال منتهی به 1396/09/30 در روز یکشنبه  مورخ 1397/02/02 با حضور مدیرعامل بانک مسکن، مدیرعامل و مدیران ارشد گروه مالی بانک مسکن و سهامداران و مدیران شرکت فناوری اطلاعات ناواکو در محل بانک مسکن برگزار شد.
دکتر سید محسن فاضلیان مدیرعامل تأمین سرمایه بانک مسکن، از اخذ مجوز صندوق جسورانه تأمین سرمایه بانک مسکن خبر داد.
ابوالقاسم رحیمی انارکی از یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه بازدید کرد.
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت آموزشی، ورزشی و رفاهی امید روشن پایتخت در سال مالی منتهی به 1396/09/30 روز چهارشنبه مورخ 1397/01/29 با حضور سهامداران و مدیران شرکت آموزشی، ورزشی و رفاهی امید روشن پایتخت و مدیران ارشد گروه مالی بانک مسکن برگزار شد.
بانک مسکن به همراه شرکت های گروه مالی خود در یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه حضور یافته است.
بانک مسکن به همراه چهار شرکت از شرکت های گروه مالی بانک مسکن در یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه حضور دارد.
مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن با تشریح مهم ترین اهداف کلان گروه در سال ۹۷؛ از مشارکت برای نوسازی بزرگترین پروژه بافت فرسوده کشور در سال جاری خبر داد.
مدیرعامل شرکت توسعه خدمات کارآفرینی بانک مسکن از برنامه ریزی برای برگزاری یک رویداد "استارتاپ ویکند" توسط این شرکت در سال پیش رو خبر داد.
مجمع عمومی عادی سالانه گروه مالی بانک مسکن برای سال مالی منتهی به 30 آذر 1396 با مشارکت 100 درصدی سهامداران شرکت، اعضای هیئت مدیره بانک مسکن و اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد گروه مالی بانک مسکن در روز شنبه 26 اسفند ماه 1396 برگزار شد.
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت خدمات ارزی و صرافی بانک مسکن برای سال منتهی به 1396/9/30 انجام شد.
تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت توسعه خدمات کارآفرینی مسکن و شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) امضا شد.