مجمع عمومی سالانه صندوق زمین و ساختمان نسیم، در تاریخ 96/10/25 با حضور سهامداران، ارکان صندوق، حسابرس و بازرس قانونی و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار در محل گروه مالی بانک مسکن برگزار شد.
مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت بازرگانی مهرمینای کیش برای عملکرد سال مالی منتهی به 31 شهریور 1396، در تاریخ 1396/10/24 با حضور اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت، مدیرعامل و مدیران ارشد گروه مالی بانک مسکن و نمایندگان سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی در محل گروه مالی بانک مسکن برگزار شد.
مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کارگزاری بانک مسکن، در روز شنبه مورخ 1396/10/23، با حضور مدیران و سهامداران شرکت، اعضای هیئت مدیره بانک مسکن و گروه مالی بانک مسکن، نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت بورس اوراق بهادار تهران، در محل گروه مالی بانک مسکن برگزار شد.
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت های خدمات بیمه ای مسکن آباد و مهر آرمان برای گزارش فعالیت و عملکرد سال مالی منتهی به 1396/06/31 با حضور سهامداران و اعضاء هیأت مدیره دو شرکت یاد شده روز یکشنبه 1396/10/10 در محل شرکت گروه مالی بانک مسکن برگزار شد.
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت واسپاری آباد مسکن برای بررسی عملکرد شرکت در سال مالی منتهی به 31/06/1396 روز یکشنبه 03/10/1396 با حضور سهامداران و مدیران شرکت واسپاری آباد مسکن و مدیرعامل و مدیران ارشد گروه مالی بانک مسکن برگزار شد.
سومین نشست از سری نشست های هم اندیشی و معرفی فرصت های کارآفرینی برای استارت آپ ها، توسط شرکت کارآفرینی بانک مسکن برگزار شد.
شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن و واسپاری آباد مسکن در پنجمین نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات حضور یافته اند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه مالی بانک مسکن، شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن و واسپاری آباد مسکن در پنجمین نمایشگاه املاک و مستغلات که سوم لغایت ششم بهمن ماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود، حضور یافته اند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه مالی بانک مسکن مجمع عمومی فوق العاده شرکت مهندسی ساختمان و تأسیسات راه آهن (بالاست) در تاریخ 96/11/07 با حضور اکثریت سهامداران و هیئت مدیره شرکت، حسابرس قانونی و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار در محل مؤسسه خیریه محک برگزار شد.
سمینار علمی و آموزشی تحلیل بازار مسکن در سال 97 با همکاری بانک مسکن و گروه رسانه ای دنیای اقتصاد برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه مالی بانک مسکن این سمینار یک روزه با موضوع تحلیل بازار مسکن در سال 97، روز یکشنبه مورخ 1396/11/08 در سالن همایش های بانک مسکن برگزار شد.
مدیر عامل بانک مسکن آمار پرداخت تسهیلات ساخت و خرید مسکن در سال ۹۶ را اعلام کرد.
به مناسبت ایام دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران یک دوره مسابقه کتابخوانی برگزار گردید.
اجلاس سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان ایران به همت کانون سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه مالی بانک مسکن این اجلاس با موضوع احیاء و نوسازی بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری ، روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۱/24 در سالن همایش های بین المللی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار شد.
مدیرعامل و رییس هیأت مدیره بانک مسکن در اجلاس سراسری انبوه‌سازان مسکن ضمن تشریح سیاستهای بانک مسکن برای سال 1397 به استفاده از نهادها و ابزارهای بازار سرمایه برای تقویت تأمین مالی بخش های مسکن و ساختمان تأکید کرد.
شرکت کارآفرینی بانک مسکن چهارمین نشست هم اندیشی و معرفی فرصت های کارآفرینی برای استارتاپ ها را برگزار می کند. موضوع این نشست معرفی فرصت های کارآفرینی در خصوص استارتاپ های خدمات فرودگاهی می باشد.
شرکت کارآفرینی بانک مسکن سومین نشست هم اندیشی و معرفی فرصت های کارآفرینی برای استارت آپ ها را برگزار می کند. موضوع این نشست آینده فناوری های مالی در عصر داروینیسم دیجیتال می باشد.
اولین پروژه ی ساختمانی صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان به بهره برداری رسید. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه مالی بانک مسکن،اولین پروژه ی ساختمانی صندوق زمین و ساختمان با نام نسیم امروز صبح در سالن اجتماعات برج نسیم به بهره برداری رسید.
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت مدیریت سرمایه آباد مسکن برای بررسی عملکرد شرکت در سال منتهی به 31/06/1396 در روز یکشنبه 03/10/1396 با حضور سهامداران و مدیران شرکت مدیریت سرمایه و مدیرعامل و مدیران ارشد گروه مالی بانک مسکن در محل گروه مالی بانک مسکن برگزار شد.