معرفی:

شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن (سهامی عام) تحت شماره 78828 و شناسه ملی 10101236571 در سال 1369 نزد اداره ثبت شرکت‌های تهران به ثبت رسیده است.

آخرین سرمایه ثبتی شرکت در حال حاضر 5 هزار میلیارد ریال می‌باشد.

هیات مدیره:

احمد فرشچیان                                 رئیس هیات مدیره

پرویز کاظمی                                    نائب رئیس هیات مدیره

محمد حسین جوادیان فرزانه                 عضو هیات مدیره

محمد هاشم رکن تهران                        عضو هیات مدیره

محمدرضا امینی                                 عضو هیات مدیره و مدیر عامل

موضوع فعالیت:

شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن از بزرگترین فعالان صنعت ساختمان و انبوه سازی در کشور است که در ششم اردیبهشت ماه سال 1369 تاسیس شد. فعالیت‌های شرکت در زمینه‌هایی چون ساخت مجتمع‌های مسکونی،تجاری، اداری و آموزشی و نیز ساخت آزاد راه، خطوط انتقال آب و آماده سازی زمین متمرکز شده است. از ابتدای تاسیس تاکنون عملیات اجرایی حدود 65 هزار واحد مسکونی در قالب حدود 370 پروژه آغاز شده که بالغ بر 50 هزار واحد آن به بهره‌برداری رسیده است. همچنین عملیات اجرایی 82 پروژه تجاری، اداری و خدماتی نیز آغاز شده است که از این میزان، 66 پروژه با زیر بنای کل حدود 328000 متر مربع تکمیل و به مشتریان تحویل شده است.

گروه سرمایه‌گذاری مسکن دارای 17 شرکت زیر مجموعه است که در 28 استان و 36 شهر کشور، گسترده شده‌اند. شرکت در سال 82 با نماد «ثمسکن» وارد بورس تهران شد و طی چند سال اخیر، سهام 6 زیر مجموعه شرکت نیز در بازار سرمایه ایران پذیرفته شده‌اند. آخرین سرمایه ثبت شده شرکت پنج  هزار میلیارد ریال است و «شرکت گروه مالی بانک مسکن» سهامدار اصلی شرکت به شمار می آید.

نشانی: 

تهران،میرداماد، خیابان شاه نظری، شماره 8

شماره تماس: 

22913590-8

دورنگار: 

22913599

آدرس سایت:

www.maskanco.ir

ایمیل:

info@maskanco.ir                     


کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مالی بانک مسکن می باشد. info@bmfgroup.ir