به نام خداوند رحم‌گستر مهربان

· ما تو را پيروزى بخشيديم، چه پيروزى درخشانى

· تا خداوند از گناه گذشته و آينده تو درگذرد و نعمت‏ خود را بر تو تمام گرداند و تو را به راهى راست هدايت كند 

· و تو را به نصرتى ارجمند يارى نمايد .[1]

بي شك، حاكميت شركتي،‌ از اساسي‌ترين اصول و فلسفه‌هاي بنيادين شكل گيري شركت‌هاي هلدينگ مادر مي‌باشد به گونه‌اي كه شركت مادر با ايفاي نقش حمايتي و نظارتي خود، در جايگاه يك نهاد بالادستي، زمينه‌هاي رشد و هم افزايي را براي خود، شركت های تابعه و ساير شركت ‌هاي همكار فراهم مي‌نمايد.

هلدينگ‌هاي مالي نيز که در ایران عمدتاً با عنوان گروه‌ مالي شناخته‌ شده‌اند، از اين قاعده مستثني نيستند. این سازمان ها باید با مديريت بهينه سرمايه‌هاي ارزشمند انساني متخصص كه در كنار منابع مالي سازمان، از جمله برترين سرمايه‌هاي هر سازماني مي‌باشند، به رسالت و چشم‌انداز خود پايبند بوده و اثرگذاري سازنده‌اي را در بخش واقعی و مالی اقتصاد كشور رقم بزنند.

گروه مالي بانك مسكن، به عنوان يك هلدینگ تخصصي، با اتكا به برنامه‌ريزي صحيح، اقدام هوشمندانه و به موقع، مشتري محوري و دانش بنيان بودن و برخورداري از حمايت‌هاي مديريتي و اجرايي بانك مسکن، چشم انداز روشني را در افق مديريت راهبردي خود متصور است و اميدوار است، با كوشش‌هاي یکایک سرمايه‌هاي انساني خود، ترويج ديدگاه و تفكر‌ كارآفريني و خلاقيت سازماني، به برترين دستاوردها و پيشرفت‌ها دست يابد.

از خداوندمتعال در اين مسیر، توفيق و افتخار خدمت‌گذاري روز افزون به ملت شريف ايران رامسئلت دارم.

مصطفي ازگلي

مدير عامل

زمستان 1392[1] قرآن كريم، ترجمه آيات يكم تا سوم، سوره مباركه فتح


کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مالی بانک مسکن می باشد. info@bmfgroup.ir